kancelarska zidle červená polohovací

4 600,00 Kč

Pro maximální výkony nejen u počítačových her Trávíte u počítače celé dny a týdny? Máte náročné dny a k tomu sedíte na nepohodlné kancelářské židli? Žijete ve stresu a k tomu trpíte bolestmi zad, kloubů, otoky nohou? Pořiďte si kancelářskou židli červenou vhodnou na dlouhé sezení!

Počet
Poslední kus skladem

PODROBNÝ POPIS A PARAMETRY PRODUKTU:

Materiál potahu

PU - textilní kůže

Područka

černá, polohovací

Hmotnost

18 kg

Šířka sedáku

53 cm, s područkami 68 cm

Hloubka sedáku

49 cm

Min. výška

125 cm

Max. výška

133 cm

Nosnost

150 kg

Min. výška sedáku

47 cm

Max. výška sedáku

55 cm

Základna

Kovová

Seďte pohodlně a stylově, ať již v práci nebo doma při hraní počítačových her! Kancelářská židle je ideálním řešením pro moderní a úspěšné, kteří vyžadují pohodlí, ale zároveň se nebojí dynamického přístupu a moderních trendů.

Většina dnešní populace trpí bolestmi zad. Nevhodné pracovní prostředí, špatná ergonomie sezení, nezdravá strava, málo spánku a pohybu na čerstvém vzduchu, to vše souvisí s tím, jak špatně se cítíte. 

Zkuste to změnit s kancelářskou židlí . Tato židle je nejen vhodná pro dlouhodobé a náročné sezení, ale zároveň splňuje nejvyšší požadavky uživatelů. Je sklopitelná do 180° s možností houpání pro střídavý sed a možné uvolnění zádových svalů. Je vhodná pro hráče počítačových her stejně jako pro manažery, kteří lpí na kvalitě, ale zároveň se nebojí inovací a módních trendů.

U židle lze ideálně nastavit výšku sedu v rozmezí 47 až 55 cm, celková výška židle je 125 až 133 cm, což umožňuje pohodlné sezení i pro osoby s výškou 180 cm a s váhou do 150 kg. Dostatečně široký a ideálně tvarovaný sedák a vysoké opěradlo zajišťují maximální komfort. Pro ještě větší spokojenost při práci slouží hlavový a bederní polštářek. Perfektní stabilita je zajištěna tvrdo plastovým křížem s univerzálními polyuretanovými kolečky. Potah je kvalitní měkčená PU kůže.

Kancelářská židle je nabízená ve dvou barevných variantách – v barvě zelené a v červené .

4
2 ks